O nas

Firma K & J Massage zatrudnia wykwalifikowanych pracowników posiadających wykształcenie wyższe medyczne oraz szereg szkoleń potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami. Potrafimy ocenić sylwetkę ciała, doradzić, ułożyć harmonogram zabiegów. Znamy i potrafimy wykonać masaże pochodzące z Europy, Stanów Zjednoczonych, Dalekiego Wschodu.

Ze względu na ograniczenie warunków przez wykonywanie usług w lokalizacjach wybranych przez Klienta nasza oferta jest zawężona. Jednak dzięki dużej wiedzy oraz praktyce w salonach spa i odnowy biologicznej jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofeartę odpowiadającą potrzebom każdego Klienta.

 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwa programy zdrowotno-relaksacyjne :

  • Personal Wellness Solutions to oferta skierowana do Klientów indywidualnych zawierająca dużą różnorodność masaży, peelingów i zabiegów pozwalających na relaks i rehabilitację we własnym domu. Zamów masaż w domu!
  • Corporate Wellness Solutions to oferta skierowana do firm, które pragną zadbać o zdrowie swoich pracowników poprzez zapewnienie im możliwości odbycia masażu i konsultacji rehabilitacyjnych w miejscu pracy. Zamów masaż w biurze!

 

Partnerzy

work-site-massage-p0-agnieszka-sut.pngwork-site-massage-p1-dream.png